O nas

ZA NASZYM SPRAWUNKIEM,
Z PEŁNYM DO WAS SZACUNKIEM :


"NIECH W KRÓLESTWIE CIELESTWA,
ZA SPRWUNKIEM JESTESTWA,
ZAGOŚCI
I
SIĘ ROZGOŚCI,
JEGOMOŚĆ ŚWIADOMOŚĆ... "

aut. Jaczewski Maciej
tyt. "JAKOŚ W JAKOŚĆ"

Maciek Jaczewski - rehabilitant Wrocław

Maciej Jaczewski

Maciek Jaczewski – pełen energii i uśmiechu absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Wytrwały w dążeniu do celu trener personalny, potrafi być wsparciem dla pacjentów o chwilowo zaniżonym poziomie endorfin.Pasjonat sztuki i medycyny dalekiego wschodu. Aktywny nauczyciel jogi i tai chi.

Twórca metody terapeutyczno-treningowej PENTAMEDYKA-pięć łańcuchów Twoje ciało przenika, CZYNU PRAKTYKA. Instruktor SSM, terapeuta SZCZĘKOWY, specjalista masażu medycznego z elementami terapii Cranio – Sacralnej (czaszkowo – krzyżowej).

Autor prac:
„Porównanie metody Mc’Kenzie i metod tradycyjnych w leczeniu dolegliwości związanych z dyskopatią odcinka L-S „ „Wpływ prądu „TENS”oraz prądów Diadynamicznych na leczenie i poprawę jakości życia u pacjentów ze stwierdzoną dyskopatią odcinka Lędźwiowego kręgosłupa.”
Nieprzerwanie czynny zawodowo jako terapeuta oraz trener personalny od 2005 roku.

Ania Jaczewska - rehabilitant Wrocław

Ania Jaczewska

Ania Jaczewska – absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Nauczyciel metody SSM, trener personalny, terapeuta manualny. W pracy z pacjentem łączy efekty zdrowotne z pielęgnacją ciała i skutkiem w postaci pięknego wyglądu. Wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu ginekologii i położnictwa do prowadzenia profilaktyki zdrowia i urody kobiet w okresie ciąży jak i po porodzie, co bezapelacyjnie wpływa na prawidłowy rozwój płodu i przebieg ciąży.

Jako nauczycielka systemu SSM prowadzi zajęcia niwelujące negatywny wpływ środowiska na biomechaniczne układy ciała, co przekłada się na leczenie skolioz i innych wad postawy u młodzieży, profilaktykę osteoporozy i innych dysfunkcji narządu ruchu u osób starszych. Daje szanse na jak najwyższe i jak najdłuższe utrzymacie równowagi fizyko chemicznej w ciele trenującego co sprzyja np.równomiernemu rozprowadzeniu farmakoterapeutyków wspierając regenerację w przewlekłych stanach zapalnych, utrzymaniu oraz odbudowie utraconej odporności, zwiększeniu poziomu endorfin i wielu innym pozytywnym zjawiskom zachodzącym w naszym ciele. Autorka publikacji „Fizjoterapia w wybranych jednostkach chorobowych układu pokarmowego” dotyczy zespołu jelita drażliwego, choroby Leśniowskiego – Crohna oraz wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, współautorka publikacji „Estimation of the life quality of elderly people taking physical exercise”.

Tytuł pracy magisterskiej „Wpływ wykonywanej pracy oraz stylu życia na dolegliwości bólowe kręgosłupa u kobiet w ciąży” tytuł pracy licencjackiej „Znaczenie fizjoterapii w wybranych jednostkach chorobowych układu pokarmowego” Czynna uczestniczka międzynarodowych interdyscyplinarnych konferencji naukowo – szkoleniowych. Ukończone kursy: System Spiralnej Stabilizacji Mięśniowej – stopień nauczycielski, Gimnastyka dla kobiet w ciaży, KinesiologyTaping, mikrodermabrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, masaż antycellulitowy, pielęgnacja twarzy i ciała.

„Złączona w pełni,
wiedza TRZECH uczelni
i nie tylko ona,
kursami wzbogacona„
Cyrulix