Masaże i zabiegi

Masaż jest jedną z najstarszych metod leczniczych, mających wpływ na regulację napięcia mięśniowego oraz elastyczność skóry i mięśni. Działa odprężająco i przeciwbólowo, wpływa na poprawę miejscowej trofiki, odżywienie tkanek a także likwidację zastojów żylnych i limfatycznych, co wyznacza prawidłową cyrkulację krwi i limfy. Właściwe wykorzystanie technik masażu przywraca naturalną biomechanikę układu mięśniowo-powięziowego, zwiększa elastyczność blizn oraz usuwa zrosty tkanki łącznej.

MASAŻ KLASYCZNY

– zabieg polegający na opracowaniu pola terapeutycznego wyznaczonego zwykle przez fizjoterapeutę lub lekarza. Klasyczne opracowanie tkanek sprzyja rozluźnieniu mięśni, co wpływa na zmniejszenie dolegliwości i napięć.

MASAŻ SEGMENTARNY

– zabieg regulujący napięcie danego segmentu mięśniowego. Po diagnostyce napięć, terapeuta wyznacza pole segmentu mięśniowego, odpowiedzialnego w sposób dominujący za powstałe w ciele zaburzenia i przeciążenia. Sumienne opracowanie segmentów sprzyja poprawie trofiki i zwiększa możliwości autoregeneracyjne mięśni około kręgowych, krążków międzykręgowych (tzw. dysków) a NAWET w narządach wewnętrznych Twojego Ciała.

MASAŻ LIMFATYCZNY

–zabieg sprzyjający regeneracji i odżywieniu tkankowemu. Polecany w szczególności osobom z zastojem żylnym i limfatycznym kończyn. Osoby, które mają mało ruchu czy też siedzący charakter pracy są szczególnie narażone na spowolnienie przepływu płynów ustrojowych, co sprzyja zanieczyszczeniu naszego organizmu, choćby metalami ciężkimi, które znajdują się, lub pojawiają w śladowych ilościach coraz częściej w naszym otoczeniu. CIAŁO WARTO OCZYSZCZAĆ!!

MASAŻ MEDYCZNY

– zabieg polecany pacjentom po wypadkach i urazach. Jeden ze skuteczniejszych wśród masaży w przywracaniu zdrowia i równowagi. Okazuje się skuteczny i pomocny tam gdzie zawiodły inne techniki. Jest to zebrana wiedza o masażu i jej ewolucja. Dzięki swej skuteczności pozwala w sposób trwały dbać o równowagę przy spotkaniach nawet raz w tygodniu. Przy większej częstotliwości zawsze wydobywa z nas uśpione i nierozruszane możliwości. DZIĘKI likwidacji zarówno PRZYCZYNY jak i SKUTKÓW dolegliwości, poprzez opracowanie systemowe większych, niż wyznaczone, pól terapeutycznych i bieżącej analizie procesu terapeutycznego pozwala wyjątkowo długo i trwale cieszyć się stanem bez dolegliwości.

MASAŻ SPORTOWY

- specjalne techniki przewidziane dla zwiększenia sprężystości, siły i wytrzymałości mięśniowej. Dla prawdziwych sportowców – tylko dla wytrzymałych.

AROMAMASAŻ

– przeznaczony dla osób, które cenią sobie swoją nutę zapachową, dzięki efektowi balsamowania zapewnionemu przy regularnie wykonywanych zabiegach (1 raz w tygodniu) pozwala utrzymać na swojej skórze lub wewnątrz niej ulubioną woń.

RYTUAŁ PENTAMEDYCZNY

– masaż filozoficzny, zabieg łączący w ciele sferę fizyczną ze sferą duchową. Pozwala pozbyć się większości napięć nękających nasze ciało i głowę, uzbroić swój organizm w nowe pokłady energetyczne, reaktywując czy też reinkarnując zgubione w sobie strefy cielesne, „by w królestwie cielestwa, za sprawunkiem jestestwa, zagościł i się rozgościł, Jegomość, Świadomość”. Dzięki ogólnoustrojowemu zrównoważeniu wynikającemu z Rytualnej sfery zabiegu poczujesz się nowo narodzonym człowiekiem, uwolnionym z pęt opętania powięziowego i oczyszczonym z nadmiaru nagromadzonych w ciele jonów ciężkich.
Uwierz lub nie wierz, ale się przekonaj – Cała moc Twego Ciała zawarta jest w Jonach. Dlatego BŁOGO-SŁAW-JONY ;-) – ideałów nie ma – IDEAŁEM JEST NATOMIAST DĄRZENIE DO NICH :-D i pamiętaj – Wiedz ,że wiedźm nie ma WIEDZA wiele zmienia ...
Sprawdź także: Cennik masaży